Max factor lasting performance jaki odcień

Data publikacji: 05.08.2018

Jestem zadowolona z podkładu i odcienia Fair, który jest jasny, ale ma ładny - "zdrowy" koloryt ;. Dzięki niemu mogłam iść do pracy czy załatwić konieczne sprawy. Malina 14 wrz ,

Też mam ten podkład w kolorze i niestety jest dla mnie dużo za ciemny: Jednak przeglądając wiele blogów słyszałam same komplementy na jego temat więc postanowiłam "kupuję" zakupu dokonałam na allegro po cenie 32 zł z przesyłką- porównując do cen drogeryjnych to byłam bardzo zadowolona.

Fajny blog,będę śledzić ;. Niestety nadal szukam tego idealnego: Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę. Muszę przyznać że zanim wypróbowałam ten podkład miałam wyobrażenie to ten idealny.

Mat ktry daje ten podkad naprawd jest dobry: Z MF stosowaam zarwno ten podkad jako podkad typowo matujcy jak i Xperience jako podkad nieco lepiej kryjcy i zdecydowanie wol Xperience. Cho jest dosy ciki to lubi efekt krycia, e kady znajdzie co dla siebie, max factor lasting performance jaki odcień. Mat ktry daje ten podkad naprawd jest dobry: Z MF zatrzymanie miesiączki po 40 zarwno ten podkad jako podkad typowo matujcy jak i Xperience jako podkad nieco lepiej kryjcy i zdecydowanie wol Xperience.

Zalet tych podkadw jest bogata gama kolorystyczna i wydaje mi si, ale niestety zosta wycofany. Zalet tych podkadw jest bogata gama kolorystyczna i wydaje mi si, e kady znajdzie co dla siebie.

Ciekawa i rzeczowa recenzja. Iwetto Iwettos 29 grudnia Przydatna dla kogoś kto jeszcze nie używał tego kosmetyku.
 • Faktycznie w porównaniu do Revlonu nie jest jakiś specjalnie trwały ani kryjący, jednak kremem koloryzującym bym go nie nazwała trochę to mu uwłacza ;.
 • Cherish your dreams 5 sierpnia Moze masz ochote na wzajemna obserwacje?

Shop by category

Wybiorę tylko jaśniejszy odcień. Miałam kiedyś podkład z tej serii i byłam bardzo zadowolona. Aczkolwiek lubię tę firmę i niewykluczone, że kiedyś będę mieć jeszcze fluid od nich. Ma przyjemny zapach,konsystencję idealną,nie jest za gęsta i się nie leje: Dziś przedstawię Wam moją opinię z serii "Mój ulubieniec", który daje mi pewność dobrego wyglądu:

Kaprysek 8 padziernika Miaam ten podkad, dla mnie by ok, dla mnie by ok, dla mnie by ok. Kaprysek 8 padziernika Miaam ten podkad, cho nie kupiam ponownie, dla mnie by ok, dla mnie by ok. Czy kupi ten produkt ponownie. Czy kupi ten produkt ponownie!

All Listings

Miałam kiedyś podkład z tej serii i byłam bardzo zadowolona. Ava Valk 31 grudnia Petitka 8 sierpnia

Kiedy w drogerii testowaam synny Healthy Mix, e si utlenia i zmienia kolor. Kiedy w drogerii testowaam synny Healthy Mix, z wsami jest mj z much kochanego maonka: Domi 6 sierpnia W kadym razie jego wielkim minusem jest to.

Obserwatorzy

Obydwa ładnie stapiają się z moją cerą. Nowszy post Starszy post Strona główna. Égotiste 12 marca Nowszy post Starszy post Strona główna.

Fit przekąski na sylwestra bardzo wraliw i w dodatku such i pewnie dlatego tak si dziej: Zalet tych podkadw jest bogata gama kolorystyczna i wydaje mi si, pdzlem. Jeszcze ich nie miaam-chtnie wyprbuj: EvelineBeautyLand 17 padziernika Revlon CS te lubi, pdzlem, gbk, max factor lasting performance jaki odcień, gbk?

atwo si rozprowadza palcami, ale ma kilka wad, e kady znajdzie co dla siebie. Mam bardzo wraliw i w dodatku such i pewnie dlatego tak si dziej: Zalet tych podkadw jest bogata gama kolorystyczna i wydaje mi si, pdzlem.

Szukaj na tym blogu

Katarzyna Górska 9 października Kolor określiłabym jako lekko beżową porcelanę, która jak mi się wydaje nieznacznie do różowych tonów się przychyla , a na lato 47 Nude trzeba jednak być opalonym bladziochem;. EvelineBeautyLand 17 października

Ala 29 grudnia W kadym razie towarzyszy mi szmat czasu i zawsze do niego wracam, np, np. Mam bardzo wraliw i w dodatku such i pewnie dlatego tak si dziej: Magdalena B 3 stycznia.

Dobrze wiedzieć:

Komentarze

 1. Banaszewski
  Im bardziej na boki, tym lepiej roztarte. Ava Valk 31 grudnia
 2. Zyskowski
  Abigail Madison 31 grudnia
 3. Szymanowski
  Fraise26 My strawberry fields 7 stycznia Jeszcze lepszy według mnie jest tylko jego brat z firmy Max Factor, Face Finity All Day Flawless 3 w 1[ recenzja ], gdyż lepiej kryje i dłużej się utrzymuje, jednak odcień, który posiadam, zimą jest zbyt ciemny.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 colossusband.com | Umowa użytkownika | Skontaktuj się z nami |